Піролізні котли

Піролізні котли

пʼятниця, 21 жовтня 2016 р.

Щоб «стати на ноги» інвалід-візочник з Олександрії збирає милостиню (фото)

Хто прочитає цю реальну історію, відгукніться на благання олександрійського інваліда про допомогу. Підтримайте!   Шанс на виживання у 24-річного Віталія Бикова був невеликий, але після страшної трагедії він дивом врятувався. 

З Полтавської обласної лікарні додому повернувся вже у прямому сенсі «напівлюдиною», бо обслуговувати себе самостійно і жити повноцінно не міг.

Неймовірна іронією долі, адже через банальну сварку оскаженілий сусід викинув молодого хлопця з вікна багатоповерхівки. Пролетівши чотири поверхи, той дивом врятувався. А як, знає тільки Господь Бог... Проте, в результаті отриманої спинномозкової травми (перелом 7-го шийного хребця), чоловік став повністю прикутим до ліжка. Офіційно - інвалід-візочник I-ї групи.

З того трагічного моменту і фактично останні два роки Віталій постійно бориться за своє право бути повноцінною людиною.

Позаду вже численні операції, безкінечні лікування та реабілітації. Для їх проведення олександрієць продав своє єдине помешкання – приватний будинок, що дістався йому у спадок від мами. Таким чином фактично став бездомним. 

Але ж попереду на нього чекає ще кілька операцій, коштів на які немає. Бракує їх і на постійне лікування, бо позбувшись власного дому Віталій з дружиною Юлією переїхали в орендовану кімнату в гуртожиток «Юність». А за неї щомісяця сплачують 800 грн. І це при мінімальних доходах. Чоловік отримує пенсію по інвалідності в розмірі 1130 грн, а його дружина - 217 грн.- офіційно за догляд. Інших прибутків родина немає.

«Плюс» до всього неходячий потребує постійного лікування. На медикаменти щомісяця необхідно десь  півтори  тисячі гривень, а той  більше. Тому частенько Віталік на візку стоїть при вході в АТБ, що в центрі Олександрії, і  просить милостиню. Не дуже воно й приємно, не завжди фізично легко, але таке життя.

«За рахунок цих пожертв якось  перебиваємось, вижиємо, принаймні на ліки, мазі та гелі від пролежнів вистачає, - говорить чоловік, - А як інакше? Немає на кого розраховувати. І що очікувати?!. Мама давно померла. З батьком зв'язок втрачений. Іншої рідні немає».

За кошти з продажу будинку Віталію зробити кілька операцій та вживили  в пошкоджений шийний хребець електростимулятор. Дякуючи цій процедурі у чоловіка поступово почали відновлюватися функції рук, хоча пальці на них ще й досі нерухомі.

Тепер лікарі рекомендують ввести в спинну ще один стимулятор. І він фактично дозволить поступово відновити функції нижньої частини тіла. Таким чином Віталій зможе самостійно обслуговувати себе.  (А поки що вимушений користуватися спеціальною стомою, що відводить сечу напряму з сечового міхура). Багато чого складного доводиться терпіти цьому привітному і щиросердному чоловіку. Він готовий і далі з усім цим боротися  і прагне змінити своє життя. Та щиро вірить: знайдуться небайдужі, які допоможуть зібрати 50 тис. гривень на такий життєво необхідний прилад.

А також через ЗМІ просить небайдужих олександрійців посприяти з облаштуванням пандусу біля гуртожитку «Юність», де він мешкає. Бо без нього потрапити на вулицю візочнику досить складно. (З другого поверху на перший, Віталія самотужки звозить дружина. А там чекає на перехожих, які б допомогли винести з будинку).

Щоб вирішити дану проблему Юлія вже зверталася до депутата Олександрійської міськради Володимира Дожджаника. Але поки що безрезультатно. (Хоча не виключено, що питання може бути вирішено, -авт.)

Також Бикові стали в чергу на отримання пільгового житла, звернувшись у міське управління житлово-комунального господарства. Але, як обоє вважають, перспектива досить примарна.

Якщо хтось вже зараз готовий зарадити цій олександрійській родині та допомогти зібрати необхідні кошти чи медикаменти, або підтримати їх в який   інший спосіб, звертайтесь за тел. 068-331-28-12 (Віталій).

Перерахувати допомогу також можна на картковий рахунок Приватбанку:   5168755602215762 на імя Бикова Юлія Валеріївна.

Віталій та Юля будуть вдячні кожному, хто допоможе змінити їхнє звичне життя та наблизити маленьку мрію до реальності.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Розповісти друзям