Піролізні котли

Піролізні котли

пʼятниця, 28 жовтня 2016 р.

Скоро пільгові пенсії зникнуть, як мамонти

Кабінет  Міністрів України хоче скоротити списки тих, хто має право на пільгову пенсію. Перш за все це стосується громадян, які працюють у шкідливих умовах. 

Про це йдеться в повідомленні Конфедерації вільних профспілок України. Там же значиться, що такі дії держоргану є незаконними,  тим більше, що належного оприлюднення чи громадського обговорення з цих питань не було, ігнорувалася й позиції всеукраїнських об’єднань профспілок.По  суті ж, мова йде про оприлюднений проект Постанови Кабміну №461, який активісти Конфедерації вільних профспілок України прагнуть скасувати і вже подали позов до Окружного адміністративного суду м. Києва.

За їхніми даними, кількість українців, зайнятих на роботах із шкідливими умовами, становить понад один мільйон. Після прийняття Постанови №461, 40% з них втратили право на пенсію за віком на пільгових умовах.  

І це при тому, що умови праці у більшості промислових галузей лише погіршуються. Бо контролюючі органи, які зобов'язані забезпечувати державний нагляд за дотриманням законодавства з охорони праці та виробничої санітарії, свої функції фактично не виконують. 

Проблем додалося з реформою Держпраці та введенням мораторію на перевірки підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців.

Більше на сайті КВПУ
Немає коментарів:

Дописати коментар

Розповісти друзям