Піролізні котли

Піролізні котли

четвер, 5 січня 2017 р.

Олександрійці збирають речі на потреби дитячих будинківНебайдужі олександрійки Ксюша Турбаєвська та Наталя Рудікова у перший день нового року організували для місцевих дітей-сиріт передачу теплих речей, м’яких іграшок та інших всіляких подарунків. Рік для них розпочався із благочинності.

Але найбільшого щастя й радості він додав вихованцям Войнівського дитячого будинку «Перлинка». Саме туди й завітати наші землячки. Та й не з порожніми руками, бо привезли чимало необхідного.
Збір речей, до слова, відбувався у столиці. Ініціювала його Ксюша, а доставкою займалася Наталя.«Все вийшло спонтанно і неочікувано, кажуть дівчата, і приємно, що вдалося».

Тепер наші ініціативні землячки готові продовжити власні починання і тому оголосили збір благодійної допомоги для найбільш незахищених дітей нашого регіону.
”Ці діти особливі. Вони потребують постійної турботи і опіки. Але їхні сподівання можуть здійснитися лише завдяки нашій спільній підтримці“, — впевнена Наталя.

Долучитися до їхніх починань може кожен охочий. Збір дитячого одягу, іграшок, канцелярських товарів, засобів особистої гігієни триває у приймальні Олександрійського районного осередку Радикальної партії Олега Ляшка за адресою: м. Олександрія, пр. Соборний, 26. Вхід поряд з відділенням Ощадбанку. Прийом по буднях з 10.00 до 16.00. Довідки за телефоном099-168-30-93.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Розповісти друзям