Піролізні котли

Піролізні котли

середа, 26 липня 2017 р.

Вчитель з Петрового дивує вишивкою картин з атласних стрічок

Більше десяти років Лариса Мовчан з Петрового, що на Кіровоградщині, займається вишивкою картин атласними стрічками. 

Це одне із багаточисленних її захоплень на якому вона добре знається. А окрім того, жінка залюбки працює з бісером та папером - чудово володіє техніками канзаши та орігамі.

Втім, найпозитивніші емоції викликають саме її картини з атласних стрічок. 

Найчастіше на них майорять розкішні троянди, ромашки та маки. 

А щоб квіти видавалися справжніми, мисткиня уміло передає всі відтінки і різнобарвність пелюсток, та вдало підбирає тло. Навіть вигадує власні методи вишивання пелюстків та стебел. 


Стрічки для картин купує, як правило, в  Олександрії, де є гарний вибір і ціни помірні. 

Каже, що ідею до такого захоплення їй подала одна добра знайома. А скориставшись нею Лариса натхнено займається специфічною вишивкою та отримує від того справжню насолоду.

На картинах жінка вишиває квіти так, що їх хочеться торкнутися і здається, ніби вони живі й пахнуть.

А весь свій досвід вона успішно передає власним дітям та вихованцям Петрівського НВО «Загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія», де вже багато років поспіль працює вчителем трудового навчання.


Що казати, творчі напрацювання майстрині уміло практикують обидві її доньки. Старша Лілія, наприклад, нині працює у кіровоградській школі №19, де веде гуртки позашкільного виховання, а менша Олена, викладає у Петрівському дитячо-юнацькому центрі.

Більшість чудових робіт Лариси Мовчан нині прикрашають  не лише її власне помешкання, а й оселі багатьох її односельців, друзів та колег. Новими напрацюваннями й напрямками у роботі зі стрічками, бісером чи папером вона залюбки ділиться з іншими. Тож звертайтеся, з радістю надам контакти!

Фото - Лариси Мовчан. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Розповісти друзям