Піролізні котли

Піролізні котли

четвер, 17 серпня 2017 р.

Олександрійці знайшли оригінальний спосіб, як можна лікуватися, лежачи на бджолахНайдосвідченіший бджоляр Олександрійщини оздоровлює хворих містян у ліжку з медовими комахами, вважаючи, що для людського здоров’я сон з бджолами надзвичайно корисний.Для цього Юрій Нос - голова Спілки пасічників нашого краю побудував на території ТОВ 
«Медонос» - власного підприємства по переробці меду - незвичайний лікувальний будиночок. Внизу цієї деревяної споруди розміщені три вулики, а над ними надбудоване ліжко.
Якщо усамітнитися в цьому бидиночку на кілька годин, то виходиш від бджіл оздоровленим, адже можеш там вдихати біологічно активні речовини прополісу, що створюють комахи, а також насолоджуватися їхнім теплом та позитивними вібраціями. 

Таким чином, солодкий сон на вуликах стає реальністю. Його ще називають апітерапією, що сприяє в лікуванні ендокринної та нервової системи, підвищує імунітет, поліпшує артеріальний тиск, знімає стреси та депресії.

"Сон на вуликах, - як каже Юрій Володимирович, - корисний людині в будь-якому віці". Він і сам активно користується цим унікальним методом оздоровлення. Рекомендує його друзям і знайомим. І кілька років тому приймав у своєму лікувальному будиночку величезну кількість городян. Але зараз, у силу обставин, безкоштовні сеанси практикує тільки для місцевої дітвори.

До речі, таких будиночків на території найбільшого підприємства по переробці меду в Олександрії - два. Тож охочі можуть у будь-який момент звернутися до Юрія Володимировича і перейняти цінний досвід. Повірте, він залюбки поділиться з вами своїми напрацюваннями.  


Немає коментарів:

Дописати коментар

Розповісти друзям