Піролізні котли

Піролізні котли

пʼятниця, 10 листопада 2017 р.

В Олександрії діти вчаться рахувати швидше калькулятораМайстерність малечі доходить до того, що вони складають та віднімають до 100 дій, зі швидкістю 0,3 секунди за одну. Думати швидко їх навчаються у Школі усної лічби «Соробан». Другий рік поспіль вона працює в Олександрії.

Для досягнення бажаних результатів малечі треба двічі на тиждень відвідувати шкільні заняття, і по 15 хвилин на день займатися удома (у ігровій формі на комп’ютері чи планшеті виконувати усі домашні завдання).


Для охочих Школа періодично проводить безкоштовні промо-уроки. Вони користуються неабиякою популярністю серед олександрійців. Сама пересвідчилась, побувавши на одному з таких.  

"Навчальна програма, - говорить директор "Соробану" Інна Нежевенко, - орієнтована на дітей віком від 5 до 12 років. Триває 2 роки. Перший випуск у Олександрії запланований на 2018-й.  Протягом курсу вихованці опановують додавання, віднімання та множення тризначних чисел. Перші результати помітні уже за місяць"
ННаразі в олександрійському відділенні «Соробан» навчається 80 учнів. Заняття проходять у самісінькому центрі міста за адресою: вул. Григорія Усика, 56.

"Діти навчаються користуватися суперкомп'ютером, що є у голові кожного з них, - продовжує Інна, - Та відвідуючи заклад, рахують швидше будь-якого калькулятора. Методика дозволяє активізувати розвиток нейронних зв’язків у мозку. Обидві його півкулі розвиватимуться синхронно. І чим раніше це почати, тим краще для дитини". Більшість батьків мріє, щоб їхня малеча була здоровою, щасливою і інтелектуально розвиненою. Заняття у "Соробані" –  допоможуть! Результати перевірені у Японії, де з молодших класів така лічба введена у шкільну програму. І суттєво полегшує навчальний процес. 

Довідкова інформація за тел: 066-933-88-34 або 068-55-450-70 -  Інна Нежевенко, керівник Школи «Соробан» в  Олександрії. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Розповісти друзям