Піролізні котли

Піролізні котли

неділя, 5 серпня 2018 р.

Олександрієць проїхав велосипедом пів України(фото добірка)
Троє вчителів-географів з Кіровоградщини, і зокрема наш земляк -  48-річний Леонід Балацький з Войнівки, здійснили загальноукраїнський велопробіг Вовчанськ-Рені-2018.  

Торік Леонід їздив сам. Наразі його ідеї розділили колеги -  38-річний Віталій Дубовий з Компаніївського району та його ровесник  Віталій Галат з Кіровоградського.
13 днів на велосипедах і 1500 кілометрів з Харкова до Одеси та Рені. Позаду 29 великих міст, 18 річок, 1600 світлин і купа емоцій та вражень.

Таким чином географи зібрали практичний матеріал про сучасний стан природи в Україні.

За два місяці обіцяють опрацювати усі дані. Вони ляжуть в основу наукових робіт та практичного матеріалу для школярів.

«Разом ми розробили маршрут, - говорить Леонід. - Вибрали найцікавіші міста і території. Потім «Інтаймом» відправили велосипеди до Харкова. Самі ж дісталися туди автобусом. Стартували з Вовчанська. Проїхали - Харків - Полтаву - Кременчук - Олександрію - Кропивницький - Первомайськ - Одесу - Ізмаїл - Рені».

За день в середньому чоловіки долали 120-140 км. «Було і важко, і цікаво водночас, - продовжує олександрієць. - Складнощів додавала лише погода.
Перші 2-3 дні ми добряче обгоріли на сонці. Потім кілька разів нас несподівано накривала літня злива і найбільше затримувала у дорозі.

На ночівлю розбивали намети. Зупинялися там, де найзручніше. Отримали масу позитивних емоцій  і купу корисної інформації. За час пробігу кожен схуд в середньому на 7 кг».

Додам, що спонсором заходу виступили - Приютівська та Великосеверинівська ОТГ. За кошти громад вчителі придбали нові спортивні велосипеди. Також отримали у дарунок футболки з логотипами ОТГ, у яких долали цей маршрут. 


Фото надане Леонідом Балацьким. 


1 коментар:

  1. Балацький Леонід Юрійович, мій вчитель географії! Пишаюся цим! Усі роки навчання мене вражала його приголомшлива ерудиція, креатив та вміння зацікавити нас на кожному уроці. Бездоганний професіонал, людина високої культури й ерудиції, толерантний, невгамовний, безкомпромісний, якщо йдеться про важливі справи, принциповий і вимогливий до себе та до своїх вихованців! Від себе особисто хочу висловити велику пошану та щиру вдячність Леоніду Юрійовичу за його неспокійну вдачу, вчительський талант, творче горіння, вміння вчити і навчити, за зерна знань, які щедро засіває він у дитячих душах, за вірність вчительській професії, і побажати нових творчих здобутків, вдячних учнів, сил та енергії на довгі і довгі роки.

    ВідповістиВидалити

Розповісти друзям