Піролізні котли

Піролізні котли

четвер, 20 жовтня 2016 р.

Юні олександрійці успішно опановують сучасні японські практики (фото)До  півсотні юних олександрійців сьогодні успішно опановують найсучасніші японські навчальні практики, що поліпшують їх розумові та інтелектуальні здібності. 

З неабияким інтересом та запалом діти вивчають всі тонкощі і секрети успіху своїх однолітків з далекого Сходу. А відбувається це у процесі навчання у приватній школі усного рахунку «Соробан», що ось вже майже місяць практикує в Олександрії.


Заклад унікальний саме застосуванням спеціальної японської методики тренувань мозку з практичним використанням класичних рахівниць. 


З  одного боку все досить просто,  а з іншого «Соробан» сьогодні - це симбіоз старих японських знань у поєднанні із сучасними мультимедійними засобами.
У чому ж практичний бік навчань? Як розповідає керівник олександрійського відділення школи «Соробан» Інна Нежевенко, раз на тиждень малеча працює з досвідченим і прогресивним тренером-педагогом у самій школі, а решту часу - навчається дистанційно, вдома на комп’ютерах чи планшетах у онлайн-програмі «Дідусь Соробан». Унікальну японську методику маленькі олександрійці засвоюють під пильним контролем постійного тренера Лілії Бондаренко.

Загалом,  комплекс занять в «Соробані» на місяць для олександрійців коштує - 600 грн, тоді як, приміром, для киян – ця сума значно вища і складає 1400 грн., а для дніпропетровчан – 1100 грн,  кіровоградців - 800. Фактично найнижчі ціни діють тільки в трьох українських містах (Нікополі, Світловоську та Олександрії). Це не впливає на якість послуги, бо скрізь вона однакова. А ціни варіюються в залежності від рівня достатку городян.У вартість послуги входить комплексне навчання – це фактично вісім практичних занять з тренером, доступ до комп’ютерної програми для щоденних тренувань,  додаткові підручники і спеціальні рахівниці, онлайн-контроль учнів педагогом, технічна підтримка сайту «Дід Соробан» та невеличкі спеціальні заохочення.


На  даний час у «Соробані» сформовано чотири повноцінних групи по 10 -12 учнів у кожній.

На  уроках, що проходять у вигляді пар (модулів), тренер в обов’язковому порядку подає новий матеріал, закріплює його і відточує майстерність своїх вихованців, та дає домашні завдання.

Заняття в молодшій групі (а це діти віком від 5 до 6 років) тривають 35 хв. з короткою перервою між ними. У старшій  - (вік від 7 до 11 років) відповідно  45 хв.

Вдома учень щодня тренується у комп’ютерній програмі «Дід Соробан», на що витрачає орієнтовно 15-20 хвилин. І процес цей так само дистанційно контролює тренер. А при потребі ще й корегує.

Під  час комбінованих занять юні олександрійці вчаться дуже швидкими темпами рахувати складні числа. Навіть в уяві. Допомагають їм у тому прості японські рахівниці, а паралельно планшети і комп’ютери з програмами. Така специфічна методика сприяє послідовному розкриттю секретів успіху їхніх однолітків із далекої Японії.

Школа усного рахунку «Соробан», як наголошує тренер закладу Лілія Бондаренко,  - це подвійні стандарти в освіті (наочні і дистанційні), що дозволяють з ранніх літ розвинути в дитини нестандартне мислення, вміння швидко реагувати в прийнятті рішень, легко запам’ятовувати, концентрувати свою увагу, бути впевненими і так інше. А ще методика сприяє швидкому виявленню творчих нахилів та загального потенціалу у дітей.

Повний курс навчання у «Соробані» триває 2 роки, але перші результати видно вже за місяць.

Від самого початку японська практика вчить дітей ефективно оперувати в обрахунках великих чисел і, що найбільш вражаюче, робити це усно. На перший погляд то доволі складний процес. Але кожен, хто завітає в «Соробан» на місці пересвідчується, що методика дозволяє з ним справитись. І фактично кожен може знайти там для себе і своєї дитини щось дуже цінне, корисне і актуальне. Те чого, не запропонує жоден навчальний заклад міста.Наскільки  мені відомо, із країни Східного Сонця в Україну «Дідусь Соробан» прийшов три роки тому. Нині аналогічні школи успішно практикують у всіх обласних центрах. А на Кіровоградщині такі тепер є і в Олександрії та Світловодську.

Загалом,  по Україні мудрий японський наставник об’єднує понад 5 тисяч юних вихованців.  Деякі батьки в Олександрії сьогодні цікавляться, чи є можливість пробних навчань в "Соробані"? Чи реально подивитися і зрозуміти, як це працює і чи підійде ця методика їхнім дітям?Керівник  місцевого відділення «Соробан» Інна Нежевенко повідомляє, що такі можливості у закладі і, справді, передбачені. Окрім того, плануються ще й промо-уроки. Телефонуйте, приходьте до школи і вам про все це детально розкажуть.  


Школа усного рахунку «Соробан» в Олександрії працює за адресою: пр. Соборний, 126А (орієнтир ТЦ «Горняк» поряд з магазином «Комфі», на першому поверсі семиповерхівки). Набір дітей триває постійно. Заняття проходять у четвер, п’ятницю та суботу з 10.00 до 12.00 години. Працює школа без вихідних.

З усіх додаткових питань звертайтесь до керівника олександрійського відділення «Соробан» Інни Нежевенко за тел: 066-933-88-34 або 068-550-45-70

Тренер закладу Лілія Бондаренко, тел.: 073-445-88-71

Запис на навчання також здійснюється на офіційній сторінці «Соробан» http://soroban.com.ua/aleksandriya/ Додаткова інформація є і в соцмережах: ВК та ФБ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Розповісти друзям