Піролізні котли

Піролізні котли

четвер, 20 жовтня 2016 р.

Над Олександрійським районом літають квадрокоптери (фото)

Передове агрогосподарство Олександрійського району - ТОВ «Колос» - у своїй повсякденній роботі активно використовує безпілотну авіацію (дрони), а точніше кажучи – квадрокоптери, які дають змогу 


здійснити якісну інвентаризацію земель, а також детальний моніторинг стану ґрунтів, оранки  та посівів. Безпілотники давно взяло на озброєння цього підприємства. З їх допомогою аграрії з неба здійснюють постійні обстеження полів, прогнозують навіть майбутні врожаї. І вважають, що за дронами – майбутнє
Умовне фото квадрокоптеру

Всю зібрану інформацію спеціалісти «Колосу» закладають в спеціальну програму, розрахунки якої зменшують можливі виробничі втрати.

А загалом, новітні технології на цьому підприємстві впроваджують ще з 2005-го. Починали з системи точного землеробства. І як розповідає керівник IT- відділу «Колосу» Іван Гуменюк, таким чином розв’язали чимало поточних проблем.

«Колос»  успішно практикує використання безпілотних літальних апаратів (квадрокоптерів та гексокоптерві), які допомагають зробити знімки полів і відслідкувати стан посівів та ефективність внесення добрив. Якості в тому сенсі додають мультиспектральні камери, що в них вмонтовані. Також це ефективний метод інвентаризації сільгоспугідь, створення сучасної електронної карти полів і таке інше», - відзначає Гуменюк.

За словами спеціаліста, основне завдання такої авіації - показати господарю зверху те, що він не може побачити з поверхні. Таким чином, створюється відчуття, начебто людина стежить за територією з неба. Дрон робить фото і відео зйомку. Може зафіксувати загальний масив поля. Технологічно дозволяє економити час, паливо, людський ресурс. І успішно використовується у агросекторі всього світу.Немає коментарів:

Дописати коментар

Розповісти друзям