Піролізні котли

Піролізні котли

неділя, 26 березня 2017 р.

Допоможіть врятувати життя Валентині Савчук!


Страшну хворобу – рак молочної залози – кілька тижнів тому діагностували жительці села Костянтинівка Олександрійського району – пенсіонерці Валентині Савчук. Врятувати жінку від смертельного недугу взялися олександрійські медики – лікарі місцевого онкодиспансера.

Вони ж наполягають на терміновій операції з видалення молочної залози і курсі променевої та хіміотерапії, які обійдуться родині щонайменше в 50 тисяч гривень. На жаль, такої суми родичі не мають, тож через мою сторінку звертаються до всіх небайдужих з проханням про допомогу. 

«Майже все життя мама тяжко пропрацювала в колгоспі. Очолювала овочеву бригаду, була агрономом. Всю себе до останнього віддавала рідній землі. А коли пішла на пенсію, то разом з батьком, займалася домашнім господарством. Навіть і  думати не могла, що таке горе спіткає її сім’ю, і що не дасть змоги повноцінно радіти життю, - розповідає її донька Віта. – Тепер маму терміново треба прооперувати, провести їй хімію, але на все це необхідних коштів ми не маємо. Тому з великою надією звертаємося до людей: допоможіть врятувати життя нашій мамі, дружині, бабусі!». 

Якщо Вам зрозумілі відчуття цієї сім'ї і Ви прагнете їй допомогти, то благодійні кошти можна перерахувати на картку «Приватбанку» №5168 7572 3744 2209 на ім’я Тотом Віти Василівни. У разі будь-яких запитань чи пропозицій звертайтесь за телефоном: 068-250-2486 (Сергій або Віта).

1 коментар:

 1. Шалом!
  Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
  Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
  Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!
  І закликаючи Ім'я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров'я і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5: 4)
  Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

  ВідповістиВидалити

Розповісти друзям