Піролізні котли

Піролізні котли

субота, 28 жовтня 2017 р.

«Ми пишемо статті в імпровізовані газети»


Наші діти дуже креативні. Сама пересвідчилася, коли побувала на занятті юних обдарувань в гуртку "Основи журналістики". Його веде Ольга Перемет. Приємно вражена творчими дописами гуртківців. Окремі вони надіслали для блогу.

Знайомтесь:
Прогресивна Катя Болгаріна, 7-й клас 19-ї школи:

«Ми пишемо статті в імпровізовані газети»
«В Олександрії є багато різноманітних гуртків, але я обрала – «Основи журналістики». «Чому? – запитаєте ви, - бо  «Я - це люблю» , «Мені – це подобається» , «Я - цим живу», - зізнається 12-річна школярка. - Змалку допитлива, завжди чимось захоплена. Учасниця різноманітних конкурсів та змагань. Відвідувала різні гуртки. Та зачепила тільки журналістика. Із задоволенням хожу. Допомагає стати розкутішою. Сприяє загальному розвитку, додає позитиву.

Під час занять ми активно спілкуємось. А також пишемо есе й статті в імпровізовані газети. Зустрічаємося з журналістами, що працюють на місцевому телебаченні, в газетах, ведуть власні блоги. Можу сказати: журналістика – це круто! Буду й далі навчатися, хочу себе розвивати».

Філософська Євгенія Шульга, 8-й клас 2-ї школи:

«Я мрію жити повноцінним життям»
«У світі існує безліч висловлювань про мрії. Вони з'являються завдяки уяві, а реалізуються через працю. Я не перестаю мріяти. Хочу мати улюблену професію, гарну сім'ю, вірних друзів. Та прагну обрати саме той життєвий шлях, яким з упевненістю крокуватиму», - дописує 13-річна Євгенія.

Рух до власних ідеалів вона вважає головною метою і  основним змістом свого життя. "Самі собою мрії дійсністю не стануть", - казав П. Коельйо. Треба докласти зусиль. І Всесвіт допоможе!, - впевнена вона. -  Наберіться терпіння  та вперто йдіть далі. І тоді, кріз терна, дістанетеся цілі. Ваше життя сповнеться нових фарб та стане яскравішим».

Женя з надзвичайним натхненням пише про реалізацію мрій, про фантазії, реальні й вигадані образи. Дуже класно!

Щаслива Даша Епінгер, 10-й клас 15-ї школи:

«Моє буденне й сіре шкільне життя змінилося»
«Мені пощастило. У цьому  році почала відвідувати гурток «Основи журналістики». І тоді моє буденне та сіре шкільне життя змінилося. - переконана 15-річна  Даша. – Прагну грамотно писати й спілкуватися. Журналістика завжди приваблювала.

Хочу швидше реалізувати свої плани,  здобути фах. Та поки у школі, відвідую гурток. Це змінило моє оточення і світосприйняття. Додало необхідних знань із журналістики.

Вчу її теорію, дізнаюся про медіа-грамотність, пропаганду й таке інше. Розвиваю критичне мислення. Опановую тут також історію України й ази правознавства», - пише десятикласниця.

Відкрита Крістіна Сандул, 11-й клас ЛІТу:

«Журніліст має бути комунікабельним, допитливим, креативним»
«Цікавилася багатьма професіями. До душі  припала журналістика, - зазначає 16-річна  Крістіна. – Креативана, творча, найдавніша професія. Мала популярність у Давньому Риму. Стала революційною у епоху  Відродження. Охоплює усі сфери  людської діяльності. Сповнена руху, сенсацій та непередбачуваності.

Розвиває в людині багато гарних рис. Отож, хороший журніліст має бути комунікабельним, допитливим, креативним, ерудованим, тактовним та винахідливим. 
Це  допоможе знайти спільну мову з оточуючими, зацікавить читачів чи глядачів, зробить життя барвистим. У майбутньому бачу себе тільки журналістом», - пише насамкінець.

Цілеспрямована Вероніка Холохоленко, студентка-першокурсниця Олександрійського училища культури:

«Буду дизайнером, щоб сповна проявити фантазію»
«У майбутньому працюватиму дизайнером. ­Цікавий фах, де сповна зможу проявити фантазію, - впевнена 15-річна Вероніка, – Шукатиму нові рішення. Створюватиму ескізи різних інтер’єрів. Експериментуватиму. Добре малюю, багато читаю, розвиваю уяву.

Допомагає в цьому і гурток «Основи журналістики». Другий рік його відвідую. Додає  креативу,  стимулює до нестандартного мислення. Допомагає розвинути фантазію. Стане корисним у різних починаннях. Допоможе творчо удосконалитися і в дизайні. Я ж прагну саме цього. Хочу приносити людям задоволення, створювати цікаві й захоплюючі речі»  

Вдячна всім за дописи і старання! Ви найкращі! 

Фото надали авторки текстів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Розповісти друзям